sotnyk (sotnyk) wrote,
sotnyk
sotnyk

Мандри Україною: Острог - Ізяслав - Шепетівка

Ця невелика подорож, яку можна назвати велопрогулянкою, була задумана, щоб оцінити зручність під’їзду з Києва, стан доріг у цій місцевості та поведінку ровера з такими шинами, як зараз. Отож, поїхали!
Хто хоче подорожувати велом з Києва у район Острога, то у потязі 847 Київ - Рівне у неробочому тамбурі спокійно розташовуються декілька роверів. Сам потяг являє собою електричку далекого сполучення, квитки з нумерацією місць, з Києва відходить о 7-48 (ранку, звісно :))
У самому Острозі залізниці немає, можна виходити на ст. Старий Кривин (до Острога 15 км.) або на ст. Острог (до міста 13,4 км.). Дорога нормальна для ровера, хиба в одному місці лишили ділянку кругляку (рос. "булижнік"). Назвати це покриття бруківкою язик не повертається та, на щастя, ділянка та - меньше кілометру, далі знов починається пристойний асфальт.
Про сам Острог (чи Остріг, як часто кажуть) можна прочитати багато й так само, є що подивитися: у місті декілька цікавих музеїв та багато історичних пам’яток.
Та цього разу часу в мене було небагато, добре, що вже мав відвідини Острога - тоді вже цілий день зодив по музеях та храмах. Трохи фото з тієї поїздки можна подивитися на https://picasaweb.google.com/105141405021484087590/ogafYB?noredirect=1#
З Острога виїхав у напрямку Шумська, але до самого Шумська їхати не планував, більше цікавив стан дорожнього покриття, та й вертатися довелося б тією ж дорогою, що нецікаво. Тому у Кам’янці я повернув на трасу Т2313, щоб доїхати до Ізяслава.Побоювався поганого асфальту, що не рідкість на місцевих трасах та, на радість, зустрів дуже пристойне покриття! Рівненький асфальт, дуже мало машин, гарні ліси вздовж дороги. Ділянки "грунтівки" біля Кам’янки лякатися не варто: вона невелика та доволі рівна, без ям, проходиться легко. Далі піде гарний асфальт.


Також по дорозі зустрінуться декілька ставків, у яких можна покупатися

Ізяслав: гребля з міні-ГЕС (діюча), розвалини костьолу та двох замків, музею нема.

До Шепетівки лишиться 21 км. нормального асфальту. З Шепетівки йде така саме електричка до Києва, відходить о 14-17. Я вертався у суботу, то вагон був порожній весь час, їхало 3-4 людини. Не певний, що так буде й у неділю та, місця нумеровані тож, стояти не доведеться. вдалих вам подорожей!
Tags: Україна, подорожі, ровер
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 2 comments