sotnyk (sotnyk) wrote,
sotnyk
sotnyk

Троїцька церква у Яготині

Сьогодні на запрошення громади Свято-Троїцького храму міста Яготина на Київщині предствники київських патріотичних організацій поїхали, щоби разом послухати Службу Божу та підтримати громаду у боротьбі за відбудований храм.
Подивиться, яка гарна, патріотична громада у Яготині!

Служба Божа біля недобудованого Троїцького собору, на який, вже, наклав оком Масковський патріархат: (але, гадаю, з такою патріотичною громадою Масковський патріархат може йти лісом :)

А біля тимчасового (вже 19 років!) Свято-Троїцького храму у маленькому будиночку проходив збір підписів до голови облдержадміністрації А. Присяжнюка з вимогою втрутитися та постприяти розв’язанню ситуації:Історю питання можна прочитати в http://bilozerska.livejournal.com/597558.html а я зараз викладу же трохи відео з сьогодняшньої поїздки.

Tags: Яготин, окупаційна влада
Subscribe

 • Биківня: вшанування жертв репресій

  Панахида за участі ієрархів традиційних українських церков. . Вперше у молитві узяв участь Головний рабин України (біля мікрофону).…

 • Биківня, вшанування репресованих

  Мітинг-реквієм пам’яті жертв політичних репресій у Биківнянському лісі під Києвом 15 травня 2011 року. А на…

 • 15 травня, Биківня

  15 травня 2011 р. в Національному заповіднику «Биківнянські могили» відбудуться меморіальні заходи з ушанування пам’яті жертв…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment