sotnyk (sotnyk) wrote,
sotnyk
sotnyk

Троїцька церква у Яготині

Сьогодні на запрошення громади Свято-Троїцького храму міста Яготина на Київщині предствники київських патріотичних організацій поїхали, щоби разом послухати Службу Божу та підтримати громаду у боротьбі за відбудований храм.
Подивиться, яка гарна, патріотична громада у Яготині!

Служба Божа біля недобудованого Троїцького собору, на який, вже, наклав оком Масковський патріархат: (але, гадаю, з такою патріотичною громадою Масковський патріархат може йти лісом :)

А біля тимчасового (вже 19 років!) Свято-Троїцького храму у маленькому будиночку проходив збір підписів до голови облдержадміністрації А. Присяжнюка з вимогою втрутитися та постприяти розв’язанню ситуації:Історю питання можна прочитати в http://bilozerska.livejournal.com/597558.html а я зараз викладу же трохи відео з сьогодняшньої поїздки.

Tags: Яготин, окупаційна влада
Subscribe

 • Санаторій "Пролісок": журналістам та блогерам!

  05 червня 2013 року близько 6 години 30 хвилин група невідомих осіб, біля 20 чоловік чоловічої статті під керівництвом колишнього працівника Швець…

 • Ноу-хау влади: домашній арешт

  У Броварах Київської області вчора, 7 червня, суддя Тамара Міхієнкова засудила голову броварської організації ВО "Свобода" Олега Шевчука…

 • цЫтата

  Lubov Trofymova Цікаво. Що відбудеться швидше: антифашисти зрозуміють, що вони худоба, чи худобі пояснять, що вони антифашисти.

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment