sotnyk (sotnyk) wrote,
sotnyk
sotnyk

Суд по справі Ганни Лисиці

В понеділок 11 квітня о 10:40 в Апеляційному суді міста Києва (вул. Солом'янська, 2 а) відбудеться засідання по мірі запобіжного заходу щодо Ганни Сінькової. відомої, як Ганна Лисиця Нагадаємо, своїм рішенням від 1 квітня Печерський суд м. Києва не дивлячись на чисельні клопотання, вік дівчини та відсутність жодних підстав для такої жорсткої міри відправив її до Лук’янівського СІЗО.

Прохання до всіх прийти і підтримати Ганну!
Інформація з bratstvo.info/bratstvo-text-23744.html
Подаю листа від Ганниної мами:
Друзі!
11 квітня (понеділок) о 10.40 відбудеться засідання Київського Апеляційного суду по справі запобіжного заходу для активної радикальної діячки молодіжного руху, моєї дочки Сінькової Ганни.
Апеляційний суд знаходиться по вул. Солом’янській, 2а, що є в районі Солом’янської площі (високий будинок) м. Києва.
Оскільки на постійних допитах без присутності адвоката їй нав'язують думку, що про неї всі забули, тож з нею зараз можуть зробити, що захочуть, і ніхто не вступиться, я прийняла нелегке для себе рішення дати розголос про час і місце суду.

Адвокат є іншої думки, але всі, хто знає Аню - зрозуміють, що для неї не таке важливе рішення цього суду, як підтримка побратимів. Тим більше, що на першому суді нерозголос не допоміг.

Навіть, якщо апеляційний суд вирішить залишити міру запобіжного заходу незмінною (Лук’янівське СІЗО), то в будь-якому разі наступна справа за адвокатами і політиками, а зараз їй потрібна підтримка друзів.

Для тих, хто не в курсі, нагадую, що Сінькову Ганну заарештовано за смаження яєчні на вічному вогні в грудні минулого року. Посил акції був такий, що якщо в країні дорожчає газ, то на ті 300 000 грн., які щомісяця коштує цей вічний вогонь, краще би допомогли решткам ветеранів.
Комуністи тримають цю справу на контролі, намагаючись домогтися максимального терміну ув’язнення (до 5 років), долучились до цього антифашистський комітет, СПУ, вітренківці і всі промосковські громадські організації.

Так само нагадую, що монумент так званої слави не є насправді могилою невідомого солдата, а є пропагандистською спорудою, для совкових заходів. Для того варто почитати історію спорудження пам’ятника.
З повагою, Тетяна.
Листа узято з bilozerska.livejournal.com/428405.html
Таким шрифтом виділено мої репліки.
 

Tags: менти, окупаційна влада
Subscribe

 • "Беркут", маски снимай!

  После того, как милицейскикое спецподразделение "Беркут" избило людей под Киево-Святошинским судом, активисты заблокировали три автобуса с…

 • Справедливість, як диво

  Суддя Олена КічинськаСьогодні на засіданні Броварського міськрайонного суду (Київська область) суддя Олена Кічинська не підтримала вимогу…

 • Акція під МВС щодо міліцейського свавілля.

  Акція, проведена під стінами МВС "ВО Свобода" та іншими організаціями, стосувалася не тільки ситуації у Врадіївці (подробиці щодо…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 2 comments